Zwiedzając San Francisco

08
09
10
Sebastian Żurek, w galerii „3D” Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie zabrał nas na spacer po kultowym amerykańskim mieście – San Francisco. Tego wieczoru odbył się wernisaż zdjęć składających się na wystawę „Wspomnienia znad Zatoki San Francisco”.
Życiową pasją Sebastiana Żurka jest muzyka. Uczęszczał do Wyższej Szkoły Muzycznej Uniwersytetu Roosevelta w Chicago. Był instruktorem Realizacji Nagrań w California Recording Institute w San Francisco. Wykładał także Grafikę Komputerową w Średnich Szkołach w Kalifornii, za co został nagrodzony „Golden Apple Award” przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w USA w 2007 roku.
Na zdjęciach widzimy miasto jak i okolice. Odwiedzamy winnice, parki narodowe, nietypowe atrakcje turystyczne, ale też chińską dzielnicę w San Francisco. Ponieważ Sebastian spędził w Stanach wiele lat jego opowieści były pełne ciekawostek jak i wspaniałych wspomnień.
Wystawa w MDK czynna jest do 13 listopada.
Fot. Mirosław Jurgielewicz
Zapisz się do Newslettera