Olbrzym po raz drugi !

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza dzieci (od lat 5) wraz z rodzicami na absolutnie wyjątkowy spektakl teatralny pt.: Absolutnie straszny olbrzym. „Popołudnie z Teatrem” odbędzie się w piątek, 6 listopada o godz. 17.30

„Absolutnie straszny olbrzym” to spektakl teatralny na podstawie scenariusza Bruce’a William’a Shearer’a zrealizowany przez instruktorski zespół z MDK, występujący od lat pod nazwą Towarzystwo Teatralne „Ele-mele”.
Przedstawienie opowiada o przygodach chłopca z rodziny Olbrzymów, który marzy o tym, by być strasznym, przerażającym potworem. Chcąc zrealizować swoje marzenia wyrusza w świat. Podczas swojej wyprawy wrzeszczy, tupie, próbuje przestraszać i gryźć. Jednakże spotkania z różnymi, czy to realnymi czy bajkowymi postaciami, przekonują go, że tak naprawdę jest tylko sympatycznym, niedużym dzieciakiem. Na początku się buntuje, by w końcu przekonać się, że najważniejsze w życiu to nie udawać kogoś kim się nie jest, najważniejsze to - po prostu być sobą, zaakceptować siebie takiego jakim się jest. I takie też jest przesłanie spektaklu.

Występują: Marta Janczak, Małgorzata Zasadzka, Wojciech Kajzer, Jarosław Sparażyński.
Reżyseria: Jarosław Sparażyński
Opracowanie muzyczne: Wojciech Kajzer
Scenografia: Marta Kornalska, Henryk Jeziorski
Reżyseria i opracowanie muzyczne - Towarzystwo Teatralne „Ele-mele”
Produkcja – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Czas trwania – ok. 50 minut
Bilety w cenie 10 zł dostępne w MDK. Można rezerwować telefonicznie pod nr tel. 63 243 77 17
Ilość miejsc ograniczona.
Dla tych, którzy nie zdążą na spektakl listopadowy planujemy kolejną prezentacje w grudniu.

Zapisz się do Newslettera