Tekst łatwy do czytania

Mistrzyni karaoke

karakwie
Wspólne śpiewanie przebojów Alicji Majewskiej , wybór mistrza karaoke tak w skrócie przebiegło trzecie już spotkanie z cyklu ,,Dawnych wspomnień czar” . Mamy nadzieję, że wszyscy się świetnie bawili !
Wiosenne karaoke zorganizowali: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie i Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.
Wieczór zaczął świetny koncert z piosenkami Alicji Majewskiej w wykonaniu Ady Maciejewskiej, Klaudii Bultrwicz, Valerii Kovalovej, Anny Horowskiej i Lucyny Lenard -Woźniak pod kierownictwem Sylwii Dziardziel.  Piosenkarkom towarzyszył Robert Goździewicz - instrumenty klawiszowe.
Oprócz tego uczestnicy imprezy mogli spróbować swoich sił w karaoke. Puchar Mistrzyni Karaoke trafił do Pani Malwiny. Gratulujemy jeszcze raz ! W maju kolejna edycja konkursu, a w czerwcu wybierzemy Mistrza nad Mistrzami Karaoke !
Fot. Olga Marcinkowska

Więcej zdjęć