Życia mała garść - Koncert pamięci Krzysztofa Krawczyka

MDK 1512x800

Był jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów, jego piosenki śpiewają całe pokolenia, zmarł w kwietniu tego roku. Krzysztof Krawczyk, bo o nim mowa,  będzie bohaterem koncertu „Życia mała garść”, który odbędzie się 25 lipca o godz. 16.00 w Parku Miejskim im. Fryderyka Chopina w Koninie. Wstęp wolny.

To będzie wyjątkowe wydarzenie muzyczne w naszym mieście. Po raz pierwszy największe przeboje artysty zagra Orkiestra Dęta PAK KWB Konin, a towarzyszyć jej będzie Sławek Pilarski. W parku Chopina zabrzmią takie hity jak: „Za tobą pójdę jak na bal”, „Parostatek”, „Trudno tak”, „Chciałem być”, „Jak minął dzień” czy „Życia mała garść”.

Data koncertu nie została wybrana przypadkowo – 25 lipca Krzysztof Krawczyk świętowałby swoje imieniny.

Koncert organizują: Miasto Konin i Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.