Zabawa w Śpiącą Królewnę

śpiąca 2

Grupa teatralna „Mała Trema” składa się z bardzo młodych aktorów, uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej. Dlatego zajęcia teatralne z takimi aktorami często mają formę zabawy. Ale nawet zabawa w końcu przybiera postać spektaklu.

I taki spektakl – pod tytułem „Zabawa w Śpiącą Królewnę” -  „Mała Trema” zaprezentuje 10 czerwca o godzinie 18.00 na scenie Młodzieżowego Domu Kultury.

Spektakl w zabawny sposób opowiada o tym, jak nudzące się dzieci wpadły na pomysł wystawienia przedstawienia. Ale nie wszystko im się udaje, aktorzy wychodzą ze swoich ról, kłócą się i obrażają.

Droga do finalnego przedstawienia nie była łatwa, bo przyszło nam pracować i bawić się teatr w niełatwych czasach. Co z tego wyszło…, to wyszło. Najważniejsze, że dzieci się dobrze bawiły! A może i widzowie będą się dobrze bawić?