Turniej świetlic – teatr. Zmiana terminu przesyłania nagrań

grafika

No i stało się… Kolejny raz obostrzenia związane z pandemią COVID -19 zmusiły nas do zmian w organizacji Turnieju Świetlic. I to na samym finiszu, ponieważ do końca pozostały nam tylko prezentacje Małych Form Teatralnych. Zdając sobie sprawę z tego, że przygotowanie choćby najkrótszego spektaklu teatralnego wymaga dużo czasu i zaangażowania wielu osób, a do 9 kwietnia - z oczywistych względów - będzie to niemożliwe, postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania nagrań video z przedstawieniami teatralnymi do 30 kwietnia 2021r. Niestety dopiero na początku maja będziemy mogli obejrzeć przedstawienia przygotowane przez konińskie świetlice. Wszystkie spektakle będą dostępne na specjalnym kanale You Tube. O szczegółach będziemy informować. Życzymy dużo zabawy i przyjemności podczas realizacji przedstawień.

Regulamin Turnieju Świetlic

Regulamin Małych Form Teatralnych