Konkurs Piosenki rozstrzygnięty

turniej 1

W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyła się ocena prezentacji video nadesłanych na Konkurs Piosenki w ramach Turnieju Świetlic.

W konkursie zaprezentowało się 18 wokalistów (15 prezentacji piosenek) z 8 świetlic konińskich szkół podstawowych: SP 3, SP 4, SP 6, SP 7, SP 8, SP 12, SP 15, SP Towarzystwa Salezjańskiego. Jury w składzie: Małgorzata Zasadzka, Marta Janczak, Wojciech Kajzer po wysłuchaniu nadesłanych prezentacji postanowiło przyznać :

I miejsce - Laura Bączkiewicz SP – 4, a II miejsce - Julia Woźniak SP – 3 oraz Gabriela Szymczak i Oliwia Kozyra - SP Tow. Salezjańskiego. III miejsce - Dominik Bartosik i Zuzanna Łasińska z SP 12. Natomiast wyróżnienia: Róża Jakubowska SP – 6, Alicja Sękowska SP – 3 oraz Amelia Witczak SP – Tow. Salezjańskiego Jednocześnie jury w Turnieju Piosenki przyznało świetlicom następującą liczbę punktów :
SP 4 – 20 punktów SP 3 – 18 punktów SP Tow. Salezjańskiego – 18 punktów SP 12 – 16 punktów SP 6 – 14 punktów SP 7 – 12 punktów SP 15 – 12 punktów SP 8 – 6 punktów (ilość punktów obniżona za zgłoszenie tylko jednej prezentacji) Wszystkie piosenki nadesłane na konkurs można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLTPAVJwF-ar9J4HGIAWFvMolcLy7w_v_I

Po zakończeniu trzech turniejów ogólna punktacja przedstawia się następująco: SP 3 – 56 punktów SP Tow. Salezjańskiego – 50 punktów SP 15 – 46 punktów SP 12 – 42 punkty SP 6 – 42 punkty SP 4 – 40 punktów SP 7 – 40 punktów SP 8 – 38 punktów SP 10 – 32 punktów SP 1 – 14 punktów Do zakończenia Turnieju pozostała jeszcze prezentacja Małych Form Teatralnych. Na prośbę „świetlic” wydłużamy termin nadsyłania prezentacji teatralnych do 16 kwietnia.

Werdykt jury