Wiktoria wygrała Szansę na sukces !

wiki 2

Wiktoria Krakowska, uczestniczka zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie wygrała program Szansa na Sukces ! Wiki zaśpiewała ,,Tego chciałam” z repertuaru Ani Dąbrowskiej, była to najtrudniejsza piosenka. Nasza piosenkarka miała sporą konkurencję, ponieważ w programie wystąpili profesjonaliści. Wiktoria wygrała większością głosów. Już niebawem powalczy o wyjazd na festiwal w Opolu.

Wiki to licealistka w klasie maturalnej. Pochodzi z Konina. Jest miłośniczką śpiewu oraz teatru. Wrażliwa, kreatywna, ambitna, wytrwale dążąca do celu. Mówi, że jej drugim domem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, w którym uczę się śpiewu, gry na pianinie i aktorstwa. W wolnych chwilach dzieli się swoją pasją do śpiewu na takich platformach jak Tik Tok, czy YouTube. Jej instruktorką jest Sylwia Dziardziel.