Wiktoria w Szansie na Sukces !

wiki 1

Wiktoria Krakowska występuje w najbliższej, niedzielnej Szansie na sukces – TVP 2, godz. 15.15. Wiktoria jest uczestniczką zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Wiki to licealistka w klasie maturalnej. Jest miłośniczką śpiewu oraz teatru. Wrażliwa, kreatywna, ambitna, wytrwale dążąca do celu. Mówi, że jej drugim domem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, w którym uczę się śpiewu, gry na pianinie i aktorstwa. W wolnych chwilach dzieli się swoją pasją do śpiewu na takich platformach jak Tik Tok czy YouTube. Jej osiągnięcia to: -Grand Prix 38. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Konin 2019 -I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Literackiej – Konin 2019 -Grand Prix – Festiwalu Ikony Polskiej Sceny Muzycznej – Kalisz 2019 -finalistka 23 Konkursu Piosenki – Wygraj Sukces Instruktorem Wiktorii jest Sylwia Dziardziel. Trzymajmy kciuki za Wiki !