Kolęda Tysiąca Serc – Online

lm.pl

Na wyjątkowy koncert pt.: ,,Kolęda Tysiąca Serc” zaprasza Prezydent Miasta Konina, Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie oraz portal LM.pl . Koncert, którego premiera odbędzie się - 20 grudnia o godz. 12, będzie można obejrzeć i wysłuchać na profilach firmowych miasta Konina, MDK, KDK, MBP, Szkoły Muzycznej i portalu LM.pl - na Facebook’u. W trakcie usłyszą Państwo tradycyjne, polskie kolędy w nowych, ciekawych aranżacjach. Zaśpiewają je wokalistki Akademii Wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury, przygotowane przez ich opiekunkę artystyczną i wybitną instruktorkę śpiewu Sylwię Dziardziel. Kierownictwo muzyczne projektu oraz przygotowanie orkiestry to dzieło Szymona Wieczorkiewicza. W zespole zagrają młodzi muzycy konińskiej Szkoły Muzycznej i Młodzieżowego Domu Kultury. Partnerami projektu są : Koniński Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna i Nadleśnictwo Konin. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Mamy nadzieję, że nasz koncert umili ten szczególny, przedświąteczny czas, nawet w tej trudnej rzeczywistości. Bądźmy w te Święta razem – choć wirtualnie.