Wracamy do Tango Nuevo

To był niesamowity wieczór. Niezwykle nastrojowa muzyka Astora Piazzolli zabrzmiała w pięknym ogrodzie Muzeum Okręgowe w Koninie. Był to już trzeci występ z cyklu koncertów zatytułowanych „Muzyczne podróże z MDK”, który Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje razem z muzeum. Tym razem na scenie wystąpili muzycy Młodzieżowego Domu Kultury oraz tancerki Top Dance MDK Konin. Całość poprowadziła, pięknie opowiadając o muzyce mistrza Wiktoria Krakowska. Na zagranie bardzo trudnej muzyki zdecydowali się muzycy poprowadzeni przez Szymona Wieczorkiewicza. Publiczność zachwyciły m.in. dźwięki niesamowitego wibrafonu czy akordeonu. Koncert na tyle się spodobał, że młodzi artyści musieli bisować. Niektórym utworom towarzyszył sugestywny taniec Kasi Łapaj, Agnieszki Łapaj-Lewandowskiej i Martyny Kulig.

Realizacja filmu Paweł Pachulski