Kalendarz wydarzeń

Koncert GRAMY DLA ANI
Piątek 19 Styczeń 2018, 06:00am
Odsłon : 386
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt : 63 243 77 17

"Gramy dla Ani" - pod takim hasłem w Koninie odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Ani Połeć "Brzozy".

Impreza odbędzie się 19 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie

Wystąpią: Janusz Wawrowski, Folk Street i Grzegorz Walczak, który nagrał specjalną piosenkę dla Ani https://www.youtube.com/watch?v=_03RCAfkwfE

Koncert odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Konina Józefa Nowickiego. Główną iniciatorką jest Elżbieta Jędrzejczak, siostra Ani. - Zbieramy też gadżety na licytację - mówi - Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą pomóc i przekazać jakąś rzecz na tą akcję. Jednocześnie dziękuję za dotychczasowe wsparcie. To już kolejna akcja. W październiku odbył się bieg pod hasłem "Ruszamy dla Ani". Dzięki niemu udało się zebrać na jedną dawkę leku INBRANCE, która kosztuje prawie 18 tysięcy złotych.
Ania Połeć, z domu Brzezińska, znana w środowisku jako "Brzoza" choruje na raka. Dzielnie walczy, jednocześnie jest żoną i mamą dwójki fantastycznych dzieciaków 8-letniego Mikołaja i 5-letniej Natalki. Rodzina boryka się z problemami finansowymi. Nie stać jej na kosztowne leczenie, dlatego zbierane są pieniądze i organizowane akcje charytatywne zarówno w Koninie jak i Toruniu, gdzie obecnie mieszka. Ania jest też pod opieką fundacji Światło, na jej konto można wpłacać pieniądze. 

Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w organizację koncertu dla Ani prosimy o kontakt z jej siostrą Elą Jędrzejczak 
tel. 531 873 543

Miejsce : Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie