wystwa olsz
Zapraszamy na wernisaż wystawy "Konińskie impresje akwarelowe " Tomasza Olszewskiego, który odbędzie się w Galerii 3D Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.

Tomasz Olszewski  to artysta, który ukochał akwarele jako technikę wykonywania swoich prac, uważa, że jest ona do końca nieodkryta, tajemnicza i nieprzewidywalna. Akwarelę trudno okiełznać, rządzi się ona swoimi prawami, a efekt końcowy to wypadkowa wielu czynników. Tworzy w atelier i plenerze.
Używa tylko najlepszych materiałów, uważając, że tylko one zapewnią jakość i trwałość jego pracom.
Maluje kwiaty, pejzaże, marynistykę oraz architekturę, często tworząc cykle " Polskie Miasta " i tu z ogromną radością zaprezentujemy Państwu cykl jego prac poświęcony naszemu miastu.
Tomasz Olszewski jest uczestnikiem wielu plenerów i wystaw ogólnopolskich i międzynarodowych, a jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i innych krajach.
Od listopada 2016 r. jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.
Przyjdźcie Państwo na wernisaż i przekonajcie się sami dlaczego zdobył takie uznanie i prestiż.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie oprawa muzyczna w wykonaniu Mirosława Grzanki na skrzypcach i Sławomira Kaliszewskiego na instrumentach klawiszowych.

To będzie miły i niezapomniany wieczór, bądźcie z nami!
Wstęp wolny!