medytacja

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza kobiety na bezpłatne zajęcia medytacji w sobotę, 14 grudnia o godz. 16.00

Medytacja to znakomite narzędzie do przeżywania nie tylko bieżących emocji, ale i pomocne w trawieniu tych starych, zaległych, które niejednokrotnie blokują nasze kanały energetyczne - czakry. Medytacja pomaga odrzucić logiczny pozornie schemat wartościowania i dzielenia emocji na te dobre i złe, właściwe i niewłaściwe.

Wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury na zajęcia zaprasza Julita Olejnik, która uczyła się medytacji w Wielkiej Brytanii na kursach Vipassana według nauk Satya Narayan Goenki. Na początku grudnia przyjeżdża do rodzinnego miasta i bardzo chce się podzielić z koniniankami tym, czego nauczyła się w Dhamma Sukhakari i Dhamma Dipa. - Dołączcie do mnie na drodze samopoznania, samoakceptacji i życia w zgodzie ze swoimi rdzennymi instynktami – zachęca Julita Olejnik. - Na warsztatach otworzymy serca i przyjmiemy teraźniejszość z akceptacją, wdzięcznością i ciekawością małego dziecka.

Zajęcia odbędą się w sali 203; wstęp bezpłatny - tylko 20 miejsc. Zapisy przyjmowane są na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Decyduje kolejność zgłoszeń.