Uwaga tancerze !
Wielkimi krokami zbliżają się nasze warsztaty taneczne i wszystkie niezbędne informacje dla uczestników warsztatów znajdziecie na tablicy ogłoszeń przed salą. To także najlepszy moment żebyście poznali naszych instruktorów :) A oto pierwsza z nich: Natalia Splisgart, z którą poznamy podstawy tańca klasycznego :)

Natalia Splisgart – tancerz, instruktor

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej - Lipczyńskiej w Poznaniu. Tańczyła na deskach poznańskich teatrów w takich spektaklach jak „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do Orzechów” czy „Pan Twardowski”. Brała udział m. in. w gali „Złote Pointy” w Operze na Zamku w Szczecinie, tańczyła w Filharmonii Berlińskiej oraz współpracowała z Filharmonią Poznańska wraz z orkiestra Agnieszki Duczmal. Obecnie rozwija swoją pasję studiując kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Na swoich zajęciach ceni sobie dyscyplinę, pracowitość oraz uśmiech. Już nie możemy się doczekać!

Natalia
Natalia2