Liwia Kasprzak recytatorka z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie zdobyła pierwsze miejsce w finale XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Finał konkursu odbył się 22 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. Organizatorem imprezy był poznański Teatr Animacji, Radio „Merkury”, zaś honorowy patronat objął nad nią Wielkopolski Kurator Oświaty.

Laureatka najwyższej nagrody, Liwia Kasprzak (uczennica klasy trzeciej szkoły podstawowej), zaprezentowała wiersz Danuty Wawiłow „Drzewo”.

Do finału zakwalifikowali się również Monika Wysokowicz (kl.I-III ), Maciej Rogala (kl.IV-VI) oraz Kamil Śmietański (gimnazja). Im również należy się uznanie, bo awans do finału tak prestiżowego konkursu, należy uznać za spory sukces.

Instruktorem wszystkich finalistów jest Jarosław Sparażynski.

Gratulujemy!

dscn5041_copy