Michalina Maciaszek, recytatorka z Młodzieżowego Domu kultury w Koninie, reprezentować będzie nasze województwo w finale 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Ostrołęce.

23 kwietnia rozpoczęły się, trwające dwa dni, eliminacje wojewódzkie do 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Impreza odbywała się w regionalnym Centrum Kultury w Pile. W turnieju recytatorskim w kategorii „dorosłych” wzięła udział recytatorka z MDK Michalina Maciaszek (obecnie studentka UAM w Poznaniu); od pięciu lat podopieczna instruktora Jarosława Sparażyńskiego. Jury pod przewodnictwem Jana Zdziarskiego (wykładowcy z warszawskiej Akademii Teatralnej) przyznało Michalinie pierwszą nagrodę i zakwalifikowało do finału ogólnopolskiego. Przypomnijmy, że nasza recytatorka już w roku ubiegłym była laureatką wyróżnienia w finale OKR-u.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

dscn3543_copy